Biuro wirtualne

Posted by on Sty 26, 2015 in Bez kategorii | Możliwość komentowania Biuro wirtualne została wyłączona

Każdy właściciel firmy musi zastanowić się nad tym, gdzie będzie znajdowała się siedziba przedsiębiorstwa. Wiadomo, że ceny lokali do wynajęcia nie są dziś najniższe, dlatego wiele osób decyduje się na przeznaczenie na pomieszczenia biurowe część swojego miejsca zamieszkania. Czasami udaje się zorganizować biuro w jednym pokoju, ale łączenie pracy z obowiązkami zawodowymi zazwyczaj nie przynosi dobrych rezultatów. Często jednak zdarza się tak, że mamy tylko tymczasowy meldunek i nie możemy zarejestrować firmy na ten adres, bo na przykład tylko wynajmujemy mieszkanie.

Wszystko wydaje się bardziej skomplikowane, ale jest prosty sposób, aby poradzić sobie z tymi wszystkimi problemami. Świetnym rozwiązaniem jest wirtualny adres i siedziba firmy, czyli nowoczesny sposób na prowadzenie firmy z każdego miejsca na ziemi. Dostajemy za to modny i prestiżowy adres, który możemy umieszczać na wszystkich dokumentach. W ten sposób zaoszczędzimy wiele środków finansowych, które możemy później przeznaczyć między innymi na reklamę.

Read More

Usługi księgowe biura rachunkowego

Posted by on Sty 26, 2015 in Bez kategorii | Możliwość komentowania Usługi księgowe biura rachunkowego została wyłączona

Współczesna biurokratyzacja dosięga już wszystkich. Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej miało być prostsze, tymczasem bywa zupełnie inaczej. Wszyscy przedsiębiorcy mają nie lada zadanie, by sprostać całej tej papierkowej robocie. Większe i lepiej prosperujące przedsiębiorstwa mogą sobie pozwolić na zatrudnienie księgowego, który na bieżąco zajmuje się księgowymi i rachunkowymi sprawami firmy. Te mniejsze natomiast szukają oszczędności na każdym kroku, by wiązać jakoś koniec z końcem. Samodzielna, pełna księgowość dla wielu jest niewykonalnym zadaniem, gdyż łatwo się pogubić w tej masie obowiązków, papierków i zmieniających się z dnia na dzień przepisów. Na szczęście są jeszcze usługi księgowe biur rachunkowych, z których można skorzystać nawet niewielkim kosztem. Biuro rachunkowe to koszt zaledwie 200 zł, a oszczędności wynikające z takiej inwestycji mogą być ogromne. Zaoszczędzamy przecież nie tylko na etacie księgowego, ale także na czasie, który możemy przeznaczyć na bardziej dochodowe działania.

Kadry i płace, książka przychodów i rozchodów, podatki – wszystko to pozostaje na głowie biura księgowego, gdzie wykształceni i doświadczeniu ludzie zapewnią profesjonalną opiekę księgową naszego przedsiębiorstwa.

Read More

Pokonać bezrobocie

Posted by on Sty 26, 2015 in Bez kategorii | Możliwość komentowania Pokonać bezrobocie została wyłączona

Bezrobocie jest w naszym kraju bardzo wysokie. Aby je pokonać realizowanych jest wiele programów dla osób szukających zatrudnienia. Pomóc im mogą różnorodne kursy i szkolenia. Wiele osób decyduje się na zrobienie kursu na operatora wózka widłowego. Wymaganiami jest dobry stan zdrowia, brak problemów psychicznych i przeciwwskazań lekarskich do prowadzenia tego typu pojazdów. Zaświadczenie o uprawnieniu prowadzeniawózków widłowych przyda się w wielu miejscach: magazynach, portach, składach budowlanych, fabrykach, hipermarketach, hurtowniach. W wielu tych miejscach pracy wymagane jest doświadczenie, ale czasami przyjmowane są także osoby, które po prostu mają zapał do pracy, chcą pracować i mogą zaoferować pełną dyspozycyjność, nawet w systemie zmianowym. Czasami do takiej pracy przyda się także prawo jazdy kategorii B, ale istotne są także podstawowe wiadomości z zakresu pracy w magazynie, z towaroznawstwa, sporządzania zamówień, no i oczywiście z trochę nt. z wózków widłowych.

Liczy się też umiejętność pracy w grupie, organizacji pracy własnej. Pracodawcy stawiają na sumienność, dokładność, punktualność, chęć rozwoju osobistego. Systemy zmian są różne. Czasami pracuje się tydzień po osiem godzin dziennie, a następny ma się zupełnie wolny. Czy w magazynie możliwe są awanse? Oczywiście, przecież w każdym takim miejscu musi być zatrudniony kierownik magazynu. Ta osoba jest z kolei odpowiedzialna na nadzór i optymalizacje pracy w magazynie, zarządzanie pracą magazynu, współpracę z operatorami logistycznymi, dbałość o prawidłowy obrót towarem i motywowanie podległych mu pracowników.

Read More