Przygotowanie billboardu

Posted by on Lut 26, 2015 in Bez kategorii | Możliwość komentowania Przygotowanie billboardu została wyłączona

Przygotowywanie i opracowywanie billboardu nie jest tak proste jak wielu osobom mogłoby się wydawać. Obejmuje ono rozplanowanie całej kampanii reklamowej. Najpierw oczywiście musimy mieć pomysł na to, co i jak chcemy reklamować. Później najlepiej zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy opracują dla nas wygląd i strategię promowania za pomocą tego rodzaju reklamy zewnętrznej. Graficy przygotują dla nas projekt całego plakatu, od zjecie produktu przez ewentualnych modeli aż po tło i inne elementy, takie jak na przykład charakter pisma.

Inni specjaliści wymyślą hasło promocyjne i określą, co ma być napisane na plakacie. Odmienna grupa specjalistów zajmie się połączeniem tych wszystkich elementów w spójną całość. Poza tym ważne jest również to, gdzie powiesimy nas plakat czy w jakim miejscu umieścimy gotowy już billboard. Powinno być to uczęszczane miejsce, jeśli kierujemy plakat do szerokiego grona odbiorców. Musimy również wiedzieć, gdzie bywają nas adresaci, jeśli billboard jest kierowany do bardziej wyspecjalizowanej grupy klientów.

Read More

Bannery i inne metody na reklamę zewnętrzną.

Posted by on Lut 26, 2015 in Bez kategorii | Możliwość komentowania Bannery i inne metody na reklamę zewnętrzną. została wyłączona

Bannery i inne metody na reklamę zewnętrzną.
Bardzo lubiane są również wszelkiego rodzaju stojaki i flagi z napisami. Reklama zewnętrzna ma wiele zalet. Przede wszystkim nieunikniony jest kontakt z nią. To daje wielkie możliwości. Jej masowy zasięg sprawia, że jest bardziej dostępna. Przekazy docierają do odbiorów niezależnie od ich woli. Telewizor można wyłączyć, ulotkę wyrzucić. Na reklamę zewnętrzną nie ma takiego sposobu. Nie można bowiem poruszać się po mieście z zamkniętymi oczami i zasłoniętymi uszami. Dodatkową zaleta reklamy zewnętrznej jest duża elastyczność. Można ją przeprowadzać na ternie całego kraju.

Szeroki wybór nośników reklamowych zapewnia nam naprawdę duże możliwości. Ponadto ważna jest duża częstotliwość kontaktowania się klienta z reklamą. Jeśli przemierza on daną trasę codziennie, jego kontakt z naszymi ekspozycjami jest częsty i może odnieść zamierzony skutek: zainteresowanie tej osoby właśnie naszą restauracją, sklepem odzieżowym, punktem usługowym.

Read More

Reklama na facebooku.

Posted by on Lut 21, 2015 in Bez kategorii | Możliwość komentowania Reklama na facebooku. została wyłączona

Rozglądam się wokół

read more

Read More

Rezultat zaglądania do facebook

Posted by on Lut 21, 2015 in Bez kategorii | Możliwość komentowania Rezultat zaglądania do facebook została wyłączona

Podoba mi się słowo rezultat

read more

Read More

Wysyłanie reklam przez internet

Posted by on Lut 21, 2015 in Bez kategorii | Możliwość komentowania Wysyłanie reklam przez internet została wyłączona

Handel przez internet rozwija

read more

Read More