Rezultat zaglądania do facebook

Posted by on Lut 21, 2015 in Bez kategorii | Możliwość komentowania Rezultat zaglądania do facebook została wyłączona

Podoba mi się słowo rezultat i facebook. Wytłumaczę i uzasadnię swoją fascynacji. tymi słowami.Znaczenia słowa facebook nie trzeba tłumaczyć,może tylko przypomnę-książka twarzy. Słowo rezultat ma wiele odnośników.


Przyznam się,że zaglądam do tej książki twarzy często,rezultat jest taki-zaniedbałam wiele czynności ,nawet obowiązków dnia codziennego-pracowniczego.W ciągu jednego dnia otwieram kilka razy stronę facebooka.Teraz zastanawiam się ,co tam szukam,jaka ciekawość mnie tam prowadzi.Nie umiem sobie odpowiedzieć,ale zaglądam dalej.Taki nawyk,zachowanie kompulsywne.


Oczywiście mam na facebooku sporo znajomych,którzy też kilka razy dziennie sprawdzają co inni wrzucili na stronę.Jedna z koleżanek,pięknie wita się,wstawiając jakieś ciekawe zdjęcie lub stwierdzenie.Często na dobranoc również coś wesołego wrzuci.To chyba jest jeden z powodów częstego otwierania facebooka.


Jest też takie stwierdzenie,że to co czytasz,jest tym kim jesteś.Ostatnio czytam książkę twarzy,czyli facebooka.Przeglądam kto ma jakich znajomych,kolegów,przyjaciół.Co ich interesuje,jakie mają pasje.Mogę o tym też napisać,książkę-taką na wesoło.


Zaniedbałam się w innych sprawach,bo takie czytanie ,wymaga bardzo dużo czasu.To jest ten zły rezultat zaglądania do facebooka.Plusem jest to,że poznałam fascynacje moich znajomych,pasje.Zainteresowały mnie też sklepy internetowe,reklamy,które są na paskach.


Nie jestem zwolennikiem stron społecznościowych,jednak facebook ma wyjątkowe ulgi,jestem fanką tej Książki,a rezultaty już opisałam w bardzo delikatny sposób.Na plus również zaliczam swój osobisty rozwój w różnych dziedzinach wiedzy,którą tam spotykam-muzyka,film,obrazy,czyli sztuka.Nie patrząc na rezultaty,będę otwierać tą książkę twarzy jeszcze wiele razy,jest bardzo interesująca.