Reklama na facebooku.

Posted by on Lut 21, 2015 in Bez kategorii | Możliwość komentowania Reklama na facebooku. została wyłączona

Rozglądam się wokół dziś,widzę reklamę nawet na ścianie we własnym pokoju.
To już stało się faktem, mój umysł też za rejestrował, zapamiętał,ze najpierw oglądam reklamę, następnie jest chęć posiadania tego czegoś.
Mój ulubiony portal społecznościowy-facebook, też jest reklamowany wszędzie i przez wszystkich.

Tak na prosty chłopski rozum, to jest zrozumiałe, że młodzi rozpoczynający działalność, pokazują na facebooku swoje osiągnięcia firmowe. Najważniejsze w reklamie jest dobrze pokazać swoje logo-nazwę-wizerunek. Produkt będzie się sam reklamował na stronie.

W ostatnich dniach grono moich znajomych, fascynuje się urządzeniem mieszkań, hoteli, zastawami na stolach i całymi wystrojami wnętrz. I to nie tylko krajowymi, ale z innych krajów też, To jest właśnie reklama. Wiele osób klika, że tez lubi, udostępnia na swojej stronie. Wiele tematów przeglądają i udostępniają. Równocześnie od tego momentu zaczyna się reklama.
Produkty są różne. Największym zainteresowaniem cieszą się psy, koty. Strony miłośników zwierząt są o bardzo ciekawej tematyce-uczą dbałości o swoje zwierzaki. Tu właśnie można spotkać reklamę rysunkiem, filmem, zdjęciem. Nie wszystkie takie strony lubię i popieram. Nie lubię filmów, które pokazują elementy znęcania się nad zwierzętami.


Znajomi na facebooku reklamują swoje koty, psy jako swoich ulubieńców domowych w różnych pozach,udziwnionych urządzeniach.
Mnie najbardziej interesuje muzyka i tym się dzielę ze znajomymi.Klikają,ze też lubią mój utwór wystawiony na stronie głównej.W ten oto sposób reklamuję i utwór i wykonawcę.
Reklama na facebooku jest dochodowym interesem dla wszystkich.Można z tego korzystać bez ograniczeń.Tak myślę,może się mylę.