Bannery i inne metody na reklamę zewnętrzną.

Posted by on Lut 26, 2015 in Bez kategorii | Możliwość komentowania Bannery i inne metody na reklamę zewnętrzną. została wyłączona

Bannery i inne metody na reklamę zewnętrzną.
Bardzo lubiane są również wszelkiego rodzaju stojaki i flagi z napisami. Reklama zewnętrzna ma wiele zalet. Przede wszystkim nieunikniony jest kontakt z nią. To daje wielkie możliwości. Jej masowy zasięg sprawia, że jest bardziej dostępna. Przekazy docierają do odbiorów niezależnie od ich woli. Telewizor można wyłączyć, ulotkę wyrzucić. Na reklamę zewnętrzną nie ma takiego sposobu. Nie można bowiem poruszać się po mieście z zamkniętymi oczami i zasłoniętymi uszami. Dodatkową zaleta reklamy zewnętrznej jest duża elastyczność. Można ją przeprowadzać na ternie całego kraju.

Szeroki wybór nośników reklamowych zapewnia nam naprawdę duże możliwości. Ponadto ważna jest duża częstotliwość kontaktowania się klienta z reklamą. Jeśli przemierza on daną trasę codziennie, jego kontakt z naszymi ekspozycjami jest częsty i może odnieść zamierzony skutek: zainteresowanie tej osoby właśnie naszą restauracją, sklepem odzieżowym, punktem usługowym.