Wysyłanie reklam przez internet

Posted by on Lut 21, 2015 in Bez kategorii | Możliwość komentowania Wysyłanie reklam przez internet została wyłączona

Handel przez internet rozwija się imponująco. Osobiście nie lubię otrzymywać reklam przez internet. Marketing internetowy musi być przygotowany wyjątkowo, żeby spełnił moje oczekiwania, a raczej zainteresował mnie na 100%.


Lubię gdy w reklamie jest forma graficzna. Marketing internetowy ma mozliwość szybkiego docierania do konsumenta przez natychmiastowe publikowanie informacji. Strony są tak dostosowane w internecie,że po wyszukaniu słów kluczowych z boku ekranu komputera, wyświetla się reklama czyli tak zwane linki sponsorowane.

To jest skuteczność reklamodawców z inwestowania w reklamę.
Taką reklamę sprzedaje się na podstawie liczby odsłon strony. Są też opłaty za kliknięcia. Najlepiej jest gdy reklamodawca płaci za każdy jednorazowy widok reklamy. Reklama internetowa to dochodowy interes, ale bardzo pracowity dla projektantów, zwłaszcza graficznych.
Twierdzę-im atrakcyjniejszy projekt graficzny, bardziej zachęca do kliknięć.

Wysłanie reklamy przez internet jest tylko częściowo skuteczny.
Czasem otrzymuję reklamy na pocztę i nie jestem zadowolona. Usuwam  jako spamy,nie czytając, nie otwierając. Zaznaczam,że nie wszystkie i nie zawsze. Nie lubię gdy jako użytkownik jestem oszukiwana przez stosowanie jakiś dla mnie niezrozumiałych metod, które zmieniają ustawienia systemu.


Stosowanie reklamy przez internet  ma być etyczne, a czasem nie jest. Biznes taki czasem bywa-czytam na forach.
Nie mam tyle wiedzy i umiejętności technicznych, żeby bronić się przed tymi programami zmieniającymi system. Aplikacje z reklamami latają po moim ekranie, tak jak chcą. Nie mogę ich usunąć.